
Плінтус Orac Decor SX184
702 ₴
- В наявності
- Код: SX184
+380 (67) 633-16-01
Бухгалтер- +380 (67) 125-70-77Менежер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Ширина | 1,3 см |
| Довжина: | 200 см |
| Матеріал | Полиуретан |
| Висота | 11 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Ширина | 13 мм |
| Використання декоративної ліпнини | Усередині приміщення |
| Наявність гнучкого аналога | Немає |
| Різновид плінтуса | Плінтус із гладким профілем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴



