
Профіль кутовий пластиковий EJOT Gewebeeckwinkel 10x15 cm, 2,5м
102 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8801026001
+380 (67) 633-16-01
Бухгалтер- +380 (67) 125-70-77Менежер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Профіль кутовий пластиковий призначений для якісного формування укосів.
Застосовується під час проведення фасадних штукатурних робіт. Використання профілю зміцнює кути та запобігає утворенню мікротріщин між віконним отвором та схилом.
Матеріал виробу стійкий до дії УФ-променів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caparol |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина панелі | 2500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Куточок |
| Товщина | 10 мм |
| Товщина стінки | 12 мм |
| Ширина профілю | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴

